Kapitola IV.

27. července 2008 v 1:34 |  Still and all
Vrátila jsem se. Tady máte na přivítanou další dílek. Tak si ho užijte. :)

Nesnáším svoje sousedy. Když jsme tu písničku hráli asi po desátý, přišli a poslali nás do prdele, že si prej budou stěžovat. Pche. No, ale stejně jsme museli přestat, Gerard už začínal chraptět. Ne, že by to něčemu vadilo, chraptění je super. Udělal jsem něco k večeři. Netuším, co to bylo, nějak jsem to připálil. Gerard to kupodivu snědl. Já teda ne, bylo to nechutný. Akorát jsem se celej pobryndal, jak jsem to vyplivl. Fuj. "Kurva." Ujelo mi. Gee se jen ušklíbl. Co se tlemí? To triko stálo pěknej balík.
"Jdu se osprchovat." Oznámil mi.
"Já si musím vyprat tričko."
On mě buďto neslyšel, nebo to nebral na vědomí. Prostě si odkráčel do koupelny. A já suveréně za ním. Nevypadalo, že by mu to nějak vadilo. No, proč taky. Jsme dva kluci. Nemá nic, co bych neměl já. Je úplně přirozené, že mu nedělá problém se svlékat v jedné místnosti s dalším klukem. Akorát že mě to dělalo problém.
Sledoval jsem v zrcadle, jak si pomalu svléká triko, ponožky, kalhoty. Přejel mi mráz po zádech a s napětím jsem sledoval, kdy si sundá ten poslední, naprosto přebytečný kus oblečení. Všiml si, jak si ho prohlížím. Nic neříkal, jen se provokativně uculil a vyplnil mé přání. Bylo to… rozhodné velké. A neuvěřitelné mě to vzrušovalo. Zalezl do sprchy, pustil vodu a zatáhl závěs. Nevydržel jsem to. Něco ve mně křičelo a toužilo po něm. Chtělo se ho dotýkat, cítit ho… Prudce jsem odhrnul závěs. Překvapeně na mě pohlédl, ale nestačil nijak zareagovat. Přitiskl jsem ho ke zdi a věnoval mu vášnivý polibek. Zkoumal jsem jeho rty, pronikal jazykem do jeho úst a těšil se z toho, že mi vše opětuje. Začal mě hladit po zádech. Najednou se odtrhl a prohlédl si mě. Nespokojeně zamručel. Já si uvědomil, že jsem byl pořád oblečený. Jemně mi stáhl tričko. Chvilku zápasil s páskem, ale nakonec se mu podařilo ho rozepnout. Opatrně mi sundal kalhoty. Jakoby se bál. Neměl čeho. Dřív, než svlékací proces dokončil, jsem mu zase dal pusu. Nemohl jsem to vydržet. Hladil mě po skoro nahém těle a já mu zajel rukou do vlasů. Chvěl jsem se pod jeho dotyky. Cítil jsem kapky horké vody, které na mně dopadaly. Chtěl jsem ho. Hrozně jsem ho chtěl. Naléhavě jsem ho objal a on mne opatrně položil na zem sprcháče. Konečně mi stáhl trenýrky. Jenomže tomu, co ukrývali, se dál nevěnoval. Začal mě líbat na krku a postupně se posouval níž. Pozastavoval se u některých tetování a obtahoval je jazykem. Já si ho jenom tiskl k sobě a vzdychal jsem. Konečně dorazil až k mému klínu. Jenomže najednou ho přeskočil a začal hladit stehna. Zavrčel jsem. On zvedl hlavu.
"Gee." Zašeptal jsem naštvaně. Zašklebil se. Uchopil mne za boky a políbil mojí chloubu. Zasténal jsem. Trochu jí olízl, ale pak přestal. Tak zvláštně se na mě podívat… a já pochopil. Sáhl jsem po sprchovém gelu. "Nedráždí sliznice" stálo tam.
"To se hodí." Přisvědčil s úsměvem. Já si nalil trochu do dlaní. Jemně jsem mu tím potřel penis. Zavzdychal, když jsem se ho dotkl. Hrozně se mi líbilo, jak přivíral oči a pootevřel ústa. Něžně si mne pod sebou otočil. Věděl jsem, co přijde. Bál jsem se toho, a zároveň se nemohl dočkat. Pohladil mne po zádech. Já se pod jeho rukou prohnul. Naskočila mi husí kůže, i když na nás dopadala teplá voda. Nečekaně do mne vsunul prst. Nic jsem neříkal, jen jsem se trošku nahrbil. Uchopil mne za boky. A pak do mě vnikl. Zařval jsem bolestí.
"Promiň! Bolí to hodně?" vyjekl Gerard.
"Jo ty vole… Opovaž se to vyndat." Dodal jsem, když jsem ucítil, jak zaváhal. Začal tedy pomalu přirážet. Já přestal vnímat bolest. Byl jsem neuvěřitelně vzrušený. Zakláněl jsem hlavu, vzdychal, sténal, křičel jeho jméno, které se pak ozvěnou vracelo a znělo mi v uších. Gee byl na to podobně. Předklonil se a políbil mne na záda. Rukou mi pohladil mého ne tak docela malého kamaráda. Zasténal jsem. Brzy to přijde. Věděl jsem to, cítil jsem to. A on taky. Náš pot se mísil s vodou a mýdlem. Znenadání mnou prostoupil úžasný pocit. Bylo to krásné, nepopsatelné… Nejkrásnější, neintenzivnější a nejdelší orgasmus, jaký jsem v životě měl. Prohnul jsem se, jak nejvíc mi moje tělesná stavba dovolovala, a řval. Cítil jsem, jak se plním semenem. Jeho semenem. Líbilo se mi to. Brzy, příliš brzy to začalo odeznívat. Gerard vyčerpaně padl na moje záda. Ani ne neobtěžoval ho vytáhnout. Nebyli jsme dva lidé, ale jedna bytost. Naše těla byla spojená, prolínala se, naše duše cítily to samé. Lásku. Nevím, kde se tam vzala, ale přivítal jsem ji. Po chvilce ho vyndal a objal mne. Voda začala být studená. Asi jsme všechnu teplou vypotřebovali. Vypnul jsem jí a políbil Geeho. Pak jsem položil hlavu na jeho hrudník. Zvedala se s každým jeho nádechem. Srovnal jsem svoje dýchání s jeho a přivřel oči. Můj mozek na chvilku přestal o Gerardovi myslet jako o nechutném homelessákovi. A já tušil, že je tak zase nezačne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klaudiqa Klaudiqa | Web | 27. července 2008 v 22:09 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

*zasneny nadrzany vyraz* toto sa mi neskutocne pacilo XD

2 Simka Simka | E-mail | Web | 28. července 2008 v 17:52 | Reagovat

oooooooch, šukačkaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to milujem... ak si o nom ešte raz pomyslí, že je homeless, tak mu Gerarda ukradnem a nevrátim xD najhorší trest xP

3 Miša Miša | Web | 28. července 2008 v 18:17 | Reagovat

toto sa nesmie pokaziť, nesmjéééé to jednoducho...odmietam! nesmie sa to pokaziť...

bolo to geniálne geniálne :D

4 Anique Anique | Web | 28. července 2008 v 22:32 | Reagovat

skvělé to bylo,skvělé:D je úžasný že už jsi zpět,takže teď budu chtít pokračování:D viva gee:D

5 LadyOfSorrow LadyOfSorrow | Web | 31. července 2008 v 11:04 | Reagovat

Hehe, já si to musela přečíst ještě jednou xD Kdyby mi někdo před měsícem řek, že jednou napíšeš tohle, asi bych dostala záchvat smíchu xD Seš divná...

A kdy bude pokráčko? Už mě nebaví čekat...

6 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 9. září 2008 v 15:10 | Reagovat

to bylo vážně nádherný,jen se bojim že se to brzo posere...xD

"Jo ty vole… Opovaž se to vyndat."

OMG...VÝTLEM!!!xDxDxDDDDDDD

7 Rebecca Norton Rebecca Norton | Web | 26. listopadu 2008 v 17:49 | Reagovat

"Jo ty vole… Opovaž se to vyndat."

to mě fakt dostalo!

Mega super! Mělo by se pro tohle vymyslet nový slovo, úžasný, skvělý... nestačí =D

8 fallen angel fallen angel | 16. prosince 2008 v 21:49 | Reagovat

ženiální x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama