Kapitola XI.

12. září 2008 v 19:46 |  Still and all
Dočkali jste se, je tu pokračování. Ano, po celkem dost dlouhé době, a není nejdelší, ale co naděláte. Jinak, brzo bude konec, až ho vymyslím...

Vzbudil jsem se. Něco rachotilo v kuchyni. A vzhledem k tomu, že druhá půlka postele neobsahuje Gerarda, nebude to něco, ale někdo. Vůbec se mi nechtělo vstávat. Byl jsem otrávený, rozmrzelý, dokonce jsem měl pocit, že i nevyspalý. Navíc mě docela bolelo břicho. Když rachocení přerostlo v tříštivé rány, odhodlal jsem se k odvážnému činu - opustit bezpečí ložnice a podívat se, co to tam ten debil kurva dělá. Vstal jsem, hodil na sebe trencle a triko a vešel do obýváku. V kuchyňském koutě zrovna panikařil Gee, pod sebou směs střepů a míchaných vajíček. "Co to bylo za ránu?" zeptal jsem se připitoměle. Zvedl hlavu, podíval se na mě, pak sjel očima na spoušť pod sebou a znova na mě. "Já… já ti dělal snídani." Zakoktal.
"To je od tebe tak milé!" řekl jsem cynicky a šel k němu. "Frankie, promiň, já to uklidím." Zamumlal a jal se hledat smetáček a lopatku. U toho ještě málem převrhl mísu s ovocem. "Víš co? Sedni si a koukej, u toho nic nezkazíš." Poslechl a já ještě otráveněji než předtím začal uklízet tu katastrofu, co tam Gerard nadělal. On na mě celou dobu koukal. Cítil jsem jeho pohled, kamkoliv jsem se hnul. Kurva, jak mám takhle uklízet?! "Gerarde, tím koukej jsem nemyslel koukej na mě. Tak si jdi třeba kreslit." Zaúpěl jsem.
"Ale já se chci dívat, jak uklízíš." Namítl a rozvalil se na pohovce. Grrrr… "Ale mě je to nepříjemný!" zařval jsem podrážděně. Kurva, včera jsem se ani pořádně neuspokojil, orgasmus jsem neměl přes týden, Gerard zasral celou kuchyni a já tu teď mám dřít, propalován jeho blbýma očima?
"Ale mě je to příjemný."
"To máš blbý. Hele, já chci prostě jen uklidit ty sračky, co jsi tu vytvořil, tak bys mě mohl nechat být!" To je takovej dement. Ani se nehnul. Nevěděl jsem, co si počít, to byla tak zoufalá situace… "prosím." Dodal jsem tiše. Jakmile jsem to řekl, zvednul se, vzal si papír a tužku a odešel do ložnice. Co? To stačilo poprosit? Ten Gerard je stejně divnej. Povzdechl jsem si, douklidil to a šel se osprchovat. Když jsem se mokrej v ručníku vrátil, Gee sledoval nějakou kravinu v televizi. "Na co koukáš?"
"Nějakej dokument o orangutanech. Připomínaj mi tě."
"Idiote." Zasyčel jsem a sedl si vedle něj. On se jen pousmál a trochu se ke mně přisunul. "Frankie? Promiň za včerejšek." Podíval se mi do očí. "To… nic." Vymáčkl jsem ze sebe. Ať o tom nemluví, je to trapný.
"Možná bych ti to mohl vynahradit." Tenhle úchylný výraz jsem už viděl. Nic jsem nenamítal, takže vypnul telku a klekl si přede mě na zem. Čekal jsem, co se bude dít. Pohladil mi stehna, natáhl se a políbil mě. Přejel jsem mu jazykem po zubech a začal zkoumat patro. Hráli jsme si spolu jazyky, ale pak se odtrhl. Sestoupil na krk, kousal mě do ucha a rukama obtahoval mojí postavu až k bokům. Pomalu mi začal rozepínat kalhoty a stáhl je. Letmo se dotkl mého penisu přes boxerky a já tiše zavzdychal. Už jsem byl úplně tvrdý. On mne hladil pod tričkem, ale pak mě přestal napínat a sundal mi i spodní prádlo. Ucítil jsem jeho horký dech na svém přirození a cítil, jak mé krevní řečiště mění směr a vede krev z celého mého těla přesně do tohoto místa. Unikl mi hlasitý stén, když se ho dotkly jeho rty. Začal ho líbat, olizovat a škádlil mě letmými dotyky. Už jsem zase byl úplně mimo. Zarazil jsem ruce do jeho vlasů a nevědomky mu strkal hlavu blíž do mého rozkroku. Gee se jen usmál a vzal ho do úst celého. Vzdychl jsem jeho jméno a automaticky vypnul boky. Přirážel jsem proti jeho puse. Hlava mi málem upadla, jak jsem jí zakláněl, moje oči se kmitaly pod zavřenými víčky a z pootevřených úst mi vycházely stény, nadávky a Gerardovo jméno. Tahal jsem ho za vlasy a celý se třásl. Nevnímal jsem bolest břicha, jenom motýlky, kteří v něm poletovali jako zběsilí. Moje tělo se začalo napínat. Prohnul jsem se a s výkřikem se mu udělal do pusy. Ležel jsem na pohovce v naprosté extázi, zhluboka oddechoval a stále dokola šeptal jeho jméno. "Děkuju." Páni, dneska jsem nějak slušný. Nejenže jsem poprosil, teď už i děkuju. A to je teprve ráno.
"Není zač." ušklíbl se pobaveně Gerard, přisedl si ke mně a objal mě. Přitulil jsem se k němu.
"Odpouštím ti za tu noc a za tu snídani. Tohle bylo perfektní." Obšťastnil jsem ho zářivým úsměvem. No super, teď abych se sprchoval znovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 13. září 2008 v 10:06 | Reagovat

no super tak sme se konečně dočkaly.......supeer já nevim co si o tom myslet ale nechci konec moc se mi to líbí ......je to hustá story toe fakt

2 FraGee FraGee | Web | 13. září 2008 v 17:56 | Reagovat

tak dál, zajímá mě jak to bude pokračovat :D

3 Gianna Gianna | Web | 14. září 2008 v 15:08 | Reagovat

Baf. To bylo hůůůůů hezký... hůůůů jééééé WhoHoo a oni se maj rádi... hmmm hooowoooghúúú

Uhm... dobře.. no..

Pojď na skype. Už nám de net... ju?

ju? ju? ju?

Gerardek je úchyl, ani nevim jak sem na to přišla...

A Frankie taky.. a má to no.. nic.

Uhm.

Tak poď na ten skype.

Určitě.

Baf

Lek

Zatim

4 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 14. září 2008 v 17:06 | Reagovat

mě to taky zajímá,tak piš dááál!!!

5 fallen angel fallen angel | Web | 17. prosince 2008 v 10:40 | Reagovat

nééé ja neci konec!!

6 Nicky Way Nicky Way | 28. září 2009 v 10:55 | Reagovat

dokonalý...já si na tyhle sado maso praktiky potrpim xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama