Říjen 2008

Hodně štěstí, Frankie!

31. října 2008 v 0:01 About blog
Když náš Frank narozky slaví
Všichni z toho radost mají
Svíčky zhasnou pod poryvem fuku
Hodně zdraví, ty náš malý kluku!

Ano ano, ač z Franka ve svých povídkách občas děláme dementní miminko s nepřirozeně roztomilým obličejíčkem a ještě nepřirozenějším batolecím vystupováním, slaví dnes svoje 27 narozeniny. (a teď doufám, že jsem se nesekla)
Což ovšem asi všichni ví. Chtěla jsem mu nakreslit portrét, ale nějak jsem se na to vysrala. Nu což, věnuji mu teda o něco málo starší obrázek, který se mi ovšem ještě stále celkem líbí natolik, abych ho mohla zveřejnit.

Gratuluji!
(Jestli ten obrázek někdo zkopíruje, nebo ho bude vydávat za svůj, osobně ho uhodím do tváře, čímž ho omráčím, pak mu ukousnu ucho, narvu to ucho do mixéru a tu kaši z toho ho donutím sníst!)

Part 3

30. října 2008 v 16:58 Taxi
Já jsem na vás tááák hodná. Zase je to mnohem delší, než jsem plánovala. :/ No co se dá dělat. Užijte si další dlouhý dílek a žijte blaze.
A nezapomeňte zanechat koment. :)

Milování

29. října 2008 v 15:05 Poezie
Pobavena nedávnými reakcemi na můj komentář u Pájiny, i rozhodla jsem se napsati něco delšího, než jen veršů šest. Teď zde, před vašimi zraky, skví se veršů dvacem osm. Snad toto číslo dostatečné jest, neboť i když moje střevo básnické není tak úplně k zahození, stále ještě práce dalo dosti, poskládati slova smysluplně. Objetujte prosím svůj drahocenný čas a kritiku objektivní zanechte mi v komentářich. :)

Kapitola 7.

28. října 2008 v 22:51 Opilej
S tímhle pokráčkem nejsem vůbec spokojená. Mohla jsem se víc rozepsat s pocity atd atd, ale prostě... Jsem se k tomu nějak donutila. Tak to dopadá, když se člověk nutí. Ale snad se to bude aspoň trochu líbit.
Jinak, včera jsem uskutečnila opravdu výhodnou investici, a to do MCR kalendáře. Hehehe, ti jsou vtipní. Už se těším na nový rok. Alespoň budu mít vždycky důvod, proč se těšit na další měsíc. Budu doufat, že tam bude nějaká lepší fotka. A srpen nepřežiju, když na mě bude koukat tohle...
Sere mě, že tam ani jednou není Bobek. Všichni tam jsou, alespoň někde na kraji, ale Bobík tam néjni. :(

Part 2

26. října 2008 v 18:19 Taxi
Chtěla jsem tu kapitolku udělat kratší, jenomže jsem to nemohla správně useknout. No, co se dá dělat, budete to mít o něco delší. Snad vám to nevadí.

Kapitola 6.

25. října 2008 v 21:21 Opilej
Už jste si mysleli, že jsem na vás zapomněla, že jo? Nebojte, pokráčko je tady. Tak komentujte.
Celej den sjíždím první a druhou řadu Plastické chirurgie s.r.o. Fakt super seriál, jsem do něj poslední dobou cvok. Ve středu tam vojel jeden pacoš (mužského pohlaví) jednoho doktora (mužského pohlaví). Navíc je Christien dost sexy. (i když toho zatím vojížděj jen ženský.) Ale to mě nasralo, dneska tam byl homosexuál, ale zabouchla se do něj kámoška. On jí řekl, že jí má moc rád, ale jako kamarádku, a že se odstěhuje ke svému příteli. A ta kráva jedna podělaná vytáhla bouchačku a zastřelila ho! Nééé! A takovej hezkej byl! A navíc teplouš! Já bych jí zabila, čůzu!
No nic, už vás nebudu obtěžovat. Tak čtěte.

Pravda a nic míň

23. října 2008 v 19:17 Jednorázovky
Další jednorázovka. Je dost dlouhá. Ale líbí se mi. Snad proto, že je zase o něco jiná než ostatní. :) Psala jsem jí s bolavým krkem a unavenýma očima, asi jsem nechcípaná. Tak si jí prosím přečtěte a potěšte mne komentářem. Ty mi hrozně zvedají náladu. :)

Jinak, děkuji všem novým čtenářům. Je to úžasné, vážně díky! A nenápadně poukazuji na to, že mám ještě jednu dodělanou povídku, kterou byste si mohli přečíst. Protože všichni čtou Trosku. Přitom mě k srdíčku víc přirostla Still and All. :)


Part 1

21. října 2008 v 20:48 Taxi
Nová povídka je tu! Zase jsem neodolala a zase to zveřejnila mnohem dřív, než jsem to dopsala. A jelikož línější prdel než tu mou byste nenašli (už jenom proto, že ta moje je tak obrovská, že zastíní všechny ostatní, což znemožní hledání... no, to zas ne... Gerard jí má větší :P) tak není jisté, že budou pokráčka nějak extrémně často. (třeba každej den)
Ale nesmíte se vzdávat nadějí. Třeba budou obden. ;)


Pozdě...

19. října 2008 v 23:21 Jednorázovky
Tak jsem si řekla, že bych mohla něco napsat. Na pokráčko jsem neměla chuť, tak jsem jen otevřela word a zavřela oči.
Po otevření jsem nalezla tohle. Nedává to smysla, je to ujeté, prostě takovej běžnej dialog z života rodiny Wayů.

Kapitola 5.

17. října 2008 v 20:38 Opilej
Krátké, nezáživné, nedůležité...
Ale co, prostě občas musí být nějaká spojovací kapitolka. Nemůže být každá senzace. Nemějte strach, příští bude snad o něco lepší. :)


Kapitola 4.

15. října 2008 v 22:38 Opilej
A proč bychom se neetěešiilii, proč bychom se neetěešiilii, když nám Gerard zase dá, zase dá, a když se k němu Frank přidá, Frank přidá...
No nic, prostě je tu další pokráčko. Kdyby vám nelezl na mysl Přemysl... blbost
Kdyby vám nelezlo na mysl, proč je to tak divně usekané, tak je to proto, že já, hlavička to chytrá, to píšu v celku a pak to rozděluju. Co naplat. :)

ICQ povídku si můžete přečíst na frerardik.blog.cz !

15. října 2008 v 18:45 ICQ povídka (cooperation)
Ahojte lidi. Pokud někdo z vás četl ICQ povídku, tak jí choďte číst SEM. Přišlo mi blbý, abychom to zveřejňovaly obě, a protože moudřejší ustoupí, přenechala jsem to jí. Taky je její blog starší. Nicméně, stále jsem to já, kdo vytvořil Frankieho a jsem autorkou poloviny všeho, co tam je. Takže si to kdyžtak můžete přečíst.

Kapitola 3.

14. října 2008 v 18:34 Opilej
Nový díl je tu! Přečít, užít, napsat koment! :)

Kapitola 2

12. října 2008 v 12:58 Opilej
Další kapitola. Nadchlo mě, kolik lidí mi napsalo koment za tak krátkou dobu, tak jsem přispěchala s pokráčkem. Jen tak dál, lidičky. :)

Kapitola 1

11. října 2008 v 20:22 Opilej
Nová povídka. Nevím ještě, jak skončí. Snad to automaticky neznamená, že konec bude stát za prd. Ani nevím, jak bude dlouhá. Jenom tu prostě nic nepřibejvá, tak to tu zveřejňuju rovnou.


10. Kapitola (the end)

8. října 2008 v 20:39 Troska
Slavnostně dokončuji u tuto povídku. Už nemám nic rozepsaného...
Užijde si poslední díl.

Nevím, jak tuhle povídku pojmenovat, návrhy pište prosím do komentů.

6. října 2008 v 20:39 Jednorázovky
Oh, to jsem celá já. Děsně originální. Máme tu další netipickou jednorázovku. Na frerarda zapomeňte, tohle se spíš podobá Lesbě. To víte, Laivinka si šla potmě z tramvajové zastávky, poslouchala Anti-Flag a najedou se začala blbě tlemit. A blbě se tlemila celou cestu až domů, protože jí něco napadlo. No, takže se přestanu vykecávat. Pohodlně se usaďte, povídka právě začíná...


9. Kapitola

4. října 2008 v 20:04 Troska
Bylo mi jí líto... taková odstrčená povídka... celá chudinka nedodělaná...
Tak jsem si řekla, že bych mohla napísať pokráčko. A hle, ono se to napsalo.

Lesba

2. října 2008 v 23:05 Jednorázovky
Taková oddechovka. Nebojte, pracuje se na povídce na pokračování, ale chci jí začít zveřejňovat, až jí celou dopíšu. Tak sem zatím házím další jednorázovku.

Kapitolka XII. The end

1. října 2008 v 16:02 Still and all
Tak, konečně je dokončená. Ukončila jsem ji proto, že mě nenapadlo žádné pokračování. Je postavena hlavně na netradičním vztahu našich bůžků. Doufám, že vás bavila, myslím, že některé díly jsou celkem dost vydařené.
(Ti, kdo nečetli, ať si jí přečtou. Stojí to za to!) Hahá. Dobře, nebudu vás nutit, ale byla bych ráda.