9. Kapitola

4. října 2008 v 20:04 |  Troska
Bylo mi jí líto... taková odstrčená povídka... celá chudinka nedodělaná...
Tak jsem si řekla, že bych mohla napísať pokráčko. A hle, ono se to napsalo.

Sledoval jsem, jak si Frank s Rayem ladí kytary. Pořád se mnou moc nemluví. Ale já vážně už nevím, co dělat. Tak ať mě přesvědčí o tom, že ho miluju, ať mi ujasní moje city, ať kurva něco dělá. Nebo že by… že by mě štvalo tolik jeho chování proto, že ho miluju? Kurva, kdo se v tom brajglu, co mám v mozku, má vyznat. Dál jsem tam vykukoval zpoza rohu a koukal na něj. Byl oproti Rayovi hrozně malej. Vlasy mu podaly do jeho krásného obličeje. "Doprdele!" zařval ten jeho dokonalý obličej náhle.
"Co je?" Otočil se na něj Ray.
"Praskla mi struna."
"Cože?" natočil hlavu na stranu, až se mu rozhoupalo afro.
"Jakej kretén to sem přitáhl? Co když rupnou nějaký další uprostřed koncertu?" vztekal se dál. Oh, jak je roztomilý, když je vzteklý…
"Klid, třeba ostatní kytary budou v pohodě. Tak se sem omylem dostal nějakej zmetek." Uklidňoval ho. Chudák byl asi vyveden z míry Frankovou neobvyklou podrážděností.
"To doufám, jinak se na to rovnou můžu vysrat!" zařval a mrštil novou, kromě jedné struny zcela nezávadnou kytarou proti zdi. Potom došel k tomu bordelu, co z ní zbyl a začal do něj kopat a dupat.
"Franku? Jseš v pohodě?" zeptal se Ray, zatímco sledoval, jak Frankie s důkladností drtí botou každý kus dřeva, kterej zahlédl.
"Nejsem v pohodě! Strčili mi sem nějakej aušus, když za chvilku máme hrát, Gerard mě nemiluje a všechno je úplně v háji!" řval a mastil to do toho. Mně se jen zastavilo srdce.
"Počkej, on by tě jako Gee měl milovat?" nechápal Ray.
Frankie se uklidnil. Podíval se na něj smutnýma očima a pokrčil rameny. "Ne… Promiň, jen jsem byl mimo. Jasně že ne, to je absurdní." Zašklebil se znechuceně a odkráčel do šatny. Náš afrounek tam ještě chvilku stál a nechápavě koukal na místo, kde před chvílí byl. Pak zavrtěl hlavou a taky někam odešel. Nějak mě to dostalo. Takže… takže mu nejsem ukradenej? Je tak nabroušenej kvůli tomu, že ho to sere? Kvůli mně? Pomalu jsem vešel do zkušebny a sedl si k těm třískám, co z kytary zbyly. Docela jsem se v nich viděl. Co mám dělat? Jít za ním a přirazit ho ke zdi? Omluvit se? Vyznat mu lásku? Já vážně nevím… Uslyšel jsem kroky. Zvedl jsem hlavu. Rychlými kroky se ke mně blížil on. Frankie. Mračil se, ruce mě zaťaté v pěst a šel tak rychle, že skoro běžel. Jen jsem na něj šokovaně zíral. "Ahoj." Zahučel jsem, ale on neodpověděl. Chvilku na mě mlčky koukal. A pak se na mě vrhnul. Kecl si ke mně a začal mě zuřivě líbat. Sedl si na můj klín, čímž mě vzrušil a objal mě, zatímco se mi pokoušel narvat jazyk co nejvíc do krku. Opřel jsem se o zeď, takže jsem tak pololežel a neschopen pohybu sledoval, jak si na mě Frankie vybíjí svůj vztek. Rukou mi zajel do kalhot a začal mě tvrdě dráždit. Unikl mi stén. A pak další. Druhou rukou mi zajel pod tričko, zatímco mě nepřestával líbat. "Frankie…" vzdychl jsem. Stáhl ze mě tričko a začal mě líbat na hruď. Já se konečně nějak zapojil. Hladil jsem po zádech a tiskl se k němu. Trochu jsem se nadzvedl, když mi stáhl kalhoty, rovnou i s boxerkami. Já ho zbavil zase těch jeho.
"Kluci?" ozvalo se z chodby. "Kurva!" vyjekl Frank a okamžitě na sebe ty kalhoty zase začal rvát. Já po jeho vzoru taky. Právě, když jsem si přes palici natáhl tričko, tak se ve dveřích objevil Bob. "Frankie, už sis dodělal tu kytaru?"
"Eww, ne, hned to bude." Usmál se provinile a utíkal splnit svůj úkol. Ach jo, a kdo mě teď udělá? Na záchod to nestíhám…
I'm not okay
I'm not okay
I'm not okay
Ne, opravdu nejsem v pohodě. Stojím tu na pódiu s erekcí, která mi ty kalhoty snad protrhne, vedle mě si řádí Frankie a já nemůžu vůbec nic dělat. Akorát tak stát, protože jakýkoliv pohyb mi působí bolest. Proč jsem si zase bral tak upnutý kalhoty? Oh můj bože, to nevydržím.
You wear me out
Najednou ke mně přicupkal. Přitiskl se ke mně zezadu. Cítil jsem na zadku ten jeho stožár. Proč mi to kurva dělá? Zpíval jsem a pokoušel se ovládat hlas, aby nějak nepřeskakoval.
"Co to je za bouli?" zařval mi Frank pobaveně do ucha. Nemohl jsem reagovat, já tu zpívám! Tak jsem se jen prudce předklonil. Tím sem dost narazil prdelí na jeho problém. Jen jsem slyšel, jak zaúpěl. To má za to, že mě tady vzrušuje, debil jeden. Ale on si nedal pokoj. Ray měl sólo. Využil toho. Přišel ke mně a dřív, než jsem ho stihl odstrčit, mě políbil. Přitáhl si mě k sobě a naše rozkroky se o sebe třely. "Franku, nech toho kurva už!" zařval jsem na něj.
Vyplázl jazyk. Vždyť on z toho musí být mimo taky, tak proč to dělá? Já ten koncert nepřežiju… A pak, ještě než jsem se stihl úplně odtrhnout, mi ho zmáčkl. Nepokrytě jsem zasténal. Potřeboval jsem ho… Ne, nebyl jsem schopen zpívat, vážně ne. Frank si uvědomil, že to přepískl. Celej jsem se třásl. "Utíkej na záchod, ať si hned zpátky!" zařval. Nechápavě jsem na něj čuměl. On mezitím zandal mikrofon na držák a stoupl si k němu. Fandové řvali, on si ještě upravil výšku, aby na něj dosáhl. A začal zpívat. Hrál na kytaru a k tomu zpíval. No, falešně to nebylo, ale já bych to dal líp. Jenomže to mi teď bylo upřímně u prdele. Jen jsem se na něj šťastně zašklebil a utíkal jsem někam do zákulisí. Nadávky manažera jsem nevnímal. Zamknul jsem se na záchodě a začal pracovat. Naštěstí jsem byl už tak nadrženej, že to opravdu trvalo jen chvilku. Uspokojenej jsem si zapnul kalhoty a zase tryskem pospíchal na pódium. Už začala další písnička. Ehm, Frankie vůbec nechytal vejšky. Chudáček se potil u toho mikrofonu. Chvíli jsem tam za ním stál. Fanoušci řvali, když jsem se objevil, ale Frank to asi nevnímal. "Děkuju za záchranu." Zařval jsem mu do ucha. Lekl se a povalil mikrofon. "Kurva, tohle už nikdy nedělám. Akorát teď vypadám jako idiot." Zamračil se na mě. Já sebral ze země mikrouš a začal zpívat. A uculovat se na Franka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 5. října 2008 v 18:21 | Reagovat

wooow ....to mi scházelo......sem si to usela přečíst celý od znova....a je to hustýýýý snad se tentokráte dočkám pokráčka dřív

2 Petra Petra | 5. října 2008 v 18:21 | Reagovat

wooow ....to mi scházelo......sem si to usela přečíst celý od znova....a je to hustýýýý snad se tentokráte dočkám pokráčka dřív

3 Petra Petra | 5. října 2008 v 18:22 | Reagovat

sry... to nemělo bejt dvakrát.....ale mám první komment! XD

4 Jannica Jannica | Web | 5. října 2008 v 19:07 | Reagovat

Háááááááááááááááááááááá

HAHAHAHAHAHAHAHAhA

Já mám naprostej výtlem!!! xD To je táááák dokonalý!!! xD xD XD

5 DareDareDevil DareDareDevil | 5. října 2008 v 20:54 | Reagovat

jééé to je hustý:-D awww... fakt vtipný...:-D tolik erekce v jednom díle:-D

6 Anique Anique | Web | 6. října 2008 v 6:16 | Reagovat

ey drsný:Dzlobivá potvůrka frankie chce ničit chudáčkům posluchačům uši jenom proto,aby si užila? chm chm chm:D chci dál;)

7 Klaudiqa Klaudiqa | Web | 19. října 2008 v 13:46 | Reagovat

jeeee...to by nebolo zle zazit aj nazivo :DDD

8 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 22. října 2008 v 19:32 | Reagovat

chci to vidět na živo okamžitě!!:D:D:D bylo to vtipný fakt jo:D:D

9 fallen angel fallen angel | 16. prosince 2008 v 20:59 | Reagovat

proč sem nebyla na tom konclu? xD

10 wero wero | Web | 27. března 2009 v 21:00 | Reagovat

jeeej konecne som objavila pokracko!!!super!!!jeje aj ja by som sla na ten koncert...x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama