Kapitola 6.

25. října 2008 v 21:21 |  Opilej
Už jste si mysleli, že jsem na vás zapomněla, že jo? Nebojte, pokráčko je tady. Tak komentujte.
Celej den sjíždím první a druhou řadu Plastické chirurgie s.r.o. Fakt super seriál, jsem do něj poslední dobou cvok. Ve středu tam vojel jeden pacoš (mužského pohlaví) jednoho doktora (mužského pohlaví). Navíc je Christien dost sexy. (i když toho zatím vojížděj jen ženský.) Ale to mě nasralo, dneska tam byl homosexuál, ale zabouchla se do něj kámoška. On jí řekl, že jí má moc rád, ale jako kamarádku, a že se odstěhuje ke svému příteli. A ta kráva jedna podělaná vytáhla bouchačku a zastřelila ho! Nééé! A takovej hezkej byl! A navíc teplouš! Já bych jí zabila, čůzu!
No nic, už vás nebudu obtěžovat. Tak čtěte."Hej kluci, co tu dělaj ti hopeři?" divil se Mikey, když jsme se ztuhlí po cestě vypotáceli ven.
"Jsme tu správně?" Obrátil jsem se k Brianovi.
"Kurva! My to určitě spletli! Byl to vůbec buss Fall Out Boy? Kde je ten řidič, ať ho uškrtím!" začal běsnit. Poznámku o tom, že hlavně on by měl vědět, kam jedeme a jak se tam dostaneme, jsem si nechal pro sebe.
"Jsme tu správně. Akorát je to spojené s Hip-Hoppovým fesťákem." Ukázal najednou Gee na nějakou ceduli.
"Co?"
"Hele, vzpomínám si, že se něco takového mělo dít." Náš schopný manažer se podrbal na hlavě a znova se v něčem hrabal. "Tady to je! No jasně! Protože by to bylo moc drahý, pořadatelé udělali náš fesťák před hopperským. Vstupné je dohromady na oba dva… Už to tu vidím."
Rozhlédl jsem se. Opravdu. Zahlédl jsem buss The Used a nějakých dalších, co jeli s námi. Jenomže kousek dál staly neznámé limuzíny hip-hoppových hvězd. No potěš prdel. Rychle jsem si rozmyslel romantickou procházku s Geem po areálu a radši zalezl zase zpátky, stejně jako zbytek kapely. Nechtěl jsem to přiznat, ale měl jsem z takového množství černochů, zpívajících o tom, kolikrát už někomu nakopali a ještě nakopou prdel, celkem strach.
"Jste ready na My Chemical Romance?!" zařval někdo z pódia. Už je to tu. A jsem zase nervózní. Ale mnohem víc se těším. Vlastně se nemůžu dočkat. Na pokyn jsme se vyškrábali na pódium, s připitomělým šklebem jsem došel na své místo a podíval se do publika. K záterasám se tlačila tak půlka lidí. A ta druhá… "Kurva…" vyjekl jsem a uskočil nějakému letícímu předmětu. Co to??? Přítomní hopeři po nás začali házet flašky a kusy hlíny. Pokud to ovšem byla hlína. Bučením málem přeřvali naše fanoušky, kteří se opravdu snažili. Hodil jsem nechápavým pohledem po Geem. Taky koukal trochu vyjeveně. Pak se chopil mikrofonu jako obvykle a začal kecat blbosti. Bože, tak mě to bučení sralo. Měl jsem chuť je vyfuckovat, ale něco mi říkalo, že bych si tím moc nepomohl. Tak jsem jen začal hrát. Gerard se vážně snažil, takhle čistě zpívat jsem ho už dlouho neslyšel. Znova jsem uhnul nějaké láhvi. Nebavilo mě to. Srali mě. Proč to dělají? Když se jim naše hudba nelíbí, tak ať ji neposlouchaj. Ucítil jsem za sebou Gerarda. Co chce dělat?! Nemyslím, že je v dané situaci vhodné ještě víc provokovat nějakým frerardem…
"Klid, Franku. Natřem jim to, jo? Na konci budou skandovat spolu s ostatníma." Zařval mi v mezihře do ucha a zase odkráčel. Cestou se na mě uculil. Vrátil jsem mu úsměv. No jasně, možná jsem malej, ale já se nebojím! S novou energií jsem se do toho opřel a začal dělat obvyklé blbosti.
"Teda, nevím, jakou skopovou hlavu napadlo spojovat dva fesťáky těchto stylů, ale je to prdel." Gebil se Gee, když jsme se šli napít.
Jen jsme si s kluky vyměnili pobavené pohledy a zase se vrátili na místa.
"Tak co, stýskalo se vám?" zařval Gee směrem k hoperům. Ti jen zaskučeli. To je pitomec.
Hráli jsme jako o život. Takhle skvěle snad ještě nikdy. Nevím, jestli už došli všechny flašky, ale už je neházeli. Dokonce i bučení sláblo. Zubil jsem se na celé kolo a metal kotrmelce na pódiu.
"Teda kluci, to bylo něco." Obdivně mě poplácal po zádech Jepha, když jsme spokojení skončili.
"Jo, zpívals vážně skvěle, Gee…" usmál se Bert na Gerarda. Grrr
Ten se jen zakřenil na ostatní. "Kluci, nepůjdem to oslavit?"
"Jasně!" Bert ho objal kolem ramen a společně zamířili ke zdroji piva.
"Gee?" zavolal jsem za ním.
Otočil se. "Potřebuješ něco?"
Díval jsem se na něj, na jeho vysmátý obličej, zpocené čelo a jiskřící oči, které za chvilku budou jako obvykle podlité krví. Na dokonalá ústa, roztažená v širokém úsměvu, která za chvilku budou žvatlat nesmysly. "Nechtěl bys… nechtěl bys to oslavit se mnou?" vysoukal jsem ze sebe a trochu zrudnul.
"Gerarde, Frantíkovi se můžeš věnovat pak. Pojď se vožrat." Zahučel do něj Bert.
"Gee, prosím."
"Franku, já chci jít s Bertem." Z očí zmizela radost.
"Dáváš přednost alkoholu přede mnou?"
Neodpověděl. Chvíli na mě koukal a pak se beze slova nechal odtáhnout Bertem do tourbussu The Used. Zklamaně jsem se otočil a vydal se směrem k našemu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 25. října 2008 v 22:43 | Reagovat

Zase napnutí... bože bože.. POKRAČUJ!!!!!!!!!!!

2 GFMBR GFMBR | Web | 26. října 2008 v 0:50 | Reagovat

neeeeeeeeeeee XDDD to neee... prostě jako ten Gerard je debim XDD fakt dement XDD jako...přece by se měl raději věnovat Frankovi než chlastu..ted by mu měl pěkně vošoustávat prdel až by se třásl celý bus a ne chlastat s Bertem XDDD...ale i tak jsem zvědavá na pokračko XDDD

3 pájina pájina | Web | 26. října 2008 v 7:47 | Reagovat

já snad začnu koukat na plastickou chirurgii:D

já bych toho vola zavraždila. radši odejte chlastat (snad jenom chlastat) s bertem místo toho aby radši ehm.. šukal s frankem. no doufám že se na něj frank zase nenasere i když bych se mu nedivila

4 cemetery385 cemetery385 | Web | 26. října 2008 v 11:26 | Reagovat

Vážně jedeš do států? Hej, to se fakt máš...=)

Suvenír si pořiď! xD

5 Petra Petra | 26. října 2008 v 15:40 | Reagovat

jo je to nepoučitelnej debil.... a ty hopeři byli hustý.....frerardy si napříště můžou nechat pro nás...my o ně stojíme... je to supeer  tak dál

Kdo že tu jede do států????.....jasně suvenýr.....dokážu si představit jak by vypadal...

6 Laivine Laivine | 26. října 2008 v 18:14 | Reagovat

Do států pojedu o prázkách. Najdu Franka, strčím si ho do kapsy a odvezu si ho domů jako suvenýr. :D

Unést Geeho bude složitější, ale nějak se to už vymyslí.

Jinak, kdyby to nevyšlo, tak jako alternativní suvenýr nakoupím všechny komixy pratří Wayů. To  nás neseženu. :)

7 DareDareDevil DareDareDevil | 27. října 2008 v 11:27 | Reagovat

už zas geegee, ty prase opilý:-D

8 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 28. října 2008 v 1:44 | Reagovat

debil debil debil to je alkoholik!!! Chudák Frankie!!! Way si ho nezaslouží!!!

9 fallen angel fallen angel | Web | 17. prosince 2008 v 11:48 | Reagovat

Gerard je magor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama