Nevím, jak tuhle povídku pojmenovat, návrhy pište prosím do komentů.

6. října 2008 v 20:39 |  Jednorázovky
Oh, to jsem celá já. Děsně originální. Máme tu další netipickou jednorázovku. Na frerarda zapomeňte, tohle se spíš podobá Lesbě. To víte, Laivinka si šla potmě z tramvajové zastávky, poslouchala Anti-Flag a najedou se začala blbě tlemit. A blbě se tlemila celou cestu až domů, protože jí něco napadlo. No, takže se přestanu vykecávat. Pohodlně se usaďte, povídka právě začíná...

"Jóóó!" řvala jsem, když skončila další písnička. Celá uřícená jsem přestala skákat a vydýchávala jsem to. Cítila jsem, jak jedna kapička potu opustila bezpečí mých vlasů a vydala se na průzkum zad. Trošku jsem se ošila, abych změnila její trajektorii a dál si jí nevšímala. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Stojím tu, kousek od pódia a oni… Jsou jen pár metrů ode mě! Dobře, ne úplně pár, ale stejně je to úžasné. Vždyť to je Gee! A Frankie! A Ray, kterej na nás katapultuje svoje mazlíky vši. A Bobánek si bubní, a Mikey si jen tak kejve do rytmu, schovanej za Gerardem… Znova jsem začala ječet, ani nevím proč. Možná proto, že ječeli ostatní, možná proto, že mi to tak nějak docházelo. Gee zrovna něco žvatlal. Snažila jsem se, ale byla jsem moc mimo na to, abych mu rozuměla. Najednou mě něčí silné paže zvedly do vzduchu. Lekla jsem se a začala ječet. Počkat… Další ruce… Dav mě posílal dopředu. Cože? Začala jsem se smát. Byl to tak úžasný pocit. Neřešila jsem, proč to dělaj, ale když chtějí, tak proč ne. Mně se to líbí. Pak mě někam položili. Chvilku jsem tam dřepěla, smála se a výskala, než mi začalo být něco divné. Já sedím. Nikdo se na mě netlačí a nešlape. Hmm… Konečně jsem pořádně otevřela oči a rozhlédla se. "A kurva…" Kousek ode mě byl Gee a xichtil se na mě. Cože? Cože? Já jsem na pódiu? Co?
"Ahoj." Zažbleptil anglicky. Blížil se. Vstala jsem a čekala, až ke mně dojde. Byl celej spocenej, obličej se mu lesknul ve světle reflektorů. Vlasy už dávno nebyly tak upravené, jako na začátku, teď se mu celý zplihlý a mastný lepili na xicht. Bože, ten ale smrděl. Hej… Je to to, co myslím? Opravdu mu z toho trička čumí špek? A proboha, co to je? Prdel? Já myslela, že trajekt…
"Jak se jmenuješ?" zahučel do mikrofonu, až jsem nadskočila. Z dálky to není vidět, ale na nose má fakt solidní beďar. Fuj, že mě sem tahali…
"Kristýna." Vypadlo ze mě a pokoušela jsem se dýchat pusou, abych nemusela vnímat pach jeho těla. Znova jsem si ho celého prohlédla. Alespoň že ta boule v rozkroku je vážně opravdová. Hmm… takhle z blízka a naživo… Nějak jsem se zamyslela.
"Ehm Ehm." Uslyšela jsem. A probrala se. Já mu celou tu dobu, co přemýšlím, koukám na ptáka! Kurva! Zvedla jsem oči a podívala se na něj. Měl pobaveně povytažené obočí. A já cítila, jak začínám celá rudnout. Fajn, právě jsem asi tak minutu nestydatě civěla hvězdě, Gerardu Wayovi, do rozkroku. Před asi sedmi tisíci lidmi. Úžasné. Začala jsem panikařit. A první co mě napadlo, bylo vyrvat mu z pařátů mikrouš. "Promiň, já nekoukala na to, co si myslíš." Vyhrkla jsem.
"Já si to nemyslím." Získal zpět svůj prostředek pro komunikaci s obecenstvem. Skousla jsem si ret a koukala jinam. Bohužel mi pohled padl na Franka, kterej se tak blbě tlemil. Jo, jasně, hrozně vtipný. Bože, to se může stát vážně jenom mě.
"Chtěla bys něco říct?" usmál se.
Prudce jsem přikývla, škodolibě se zašklebila a vzala si mikrofon.
"Hele lidi, představte si, že má Gee obrovskýho beďara na nose! No jako fakt! A Kouká mu špek! A děsně smrdí, někdo by mu měl říct, že už vynalezli deodorant." Začala jsem česky vyřvávat. Pak jsem musela na chvilku přestat, abych se mohla vyhnout letící botě, která naštěstí minula svůj cíl - můj obličej. Fanoušci pobouřeně hučeli.
"Cos jim řekla?" divil se náš ptáček beďaráček.
"Že seš hrozně hezkej." Hahá… On jenom nechápavě koukal na děti pod ním, které hlasitě dávaly najevo nesouhlas. Chudinka, musel být z jejich reakce dost vyjukanej. A já se královsky bavila.
"Uhm, aha…" jak je to strašné, když vám někdo zasadí pořádnou ránu do vašeho olbřímího ega. Znova posbíral úsměv, kterej mu na chvilku stekl z obličeje. "Tak si užij zbytek koncertu." Zahlaholil neupřímně vesele a strčil mi do ruky nějakej papír. Pak mě bodyguardi vyhodili a nějak zasunuli zpět na mé místo v kotli. A já se podívala na ten papír. Osobní setkání s kapelou. Fajn, dáme pokec, a já mu doporučím mastičku proti beďarům. Už se těším, až koncert skončí. A možná se předtím stihne i osprchovat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jannica Jannica | Web | 6. října 2008 v 21:00 | Reagovat

xD xD xD Fuuuuuuuuuuj

Jako tohle.. to mi nedělej.. xD

Seš hrozná, víš?

Kazíš mi iluze..

Dobře, ale i kdyby ten beďar měl a byl tlustej a tak, tak ho mám stále ráda..  i kdyby třeba smrděl. Což on určitě smrdí.. omg.. XD Fuj, to je hrozný si to uvědomit.. xD

2 GFMBR GFMBR | Web | 7. října 2008 v 15:47 | Reagovat

píšu ohledně toho rapidsharu....nevím jestli se to dá kombinovat,ale mužeš to zkusit...možná že to pujde...pokud je to všachno v raru tak by to mělo možna jít,při nejhorším se budeš muset dívat na jednu čast zvlašt a pak překliknout na další pokud víš jak to myslím :)...věřím že to nějak vyřešíš :)

jo a k tomu příběhu XDDD booožeee.....proč ho takhle ponižuješ?? XDD tohle bylo když si to představim do detailů važně nechutný XDD ale i tak to bylo užasný XDD jsem se tu v jednom kuse tlemila jak debil XDD ale kdyby se tohle stalo mi tak věci jako že smrdí a ma beďar na nose vubec neřeším XDDDDDDD

3 GFMBR GFMBR | Web | 7. října 2008 v 15:48 | Reagovat

jo a k tomu názvu...na tohle opravdu název vymyslet nedokažu XDDDDDD

4 GFMBR GFMBR | Web | 7. října 2008 v 21:06 | Reagovat

skoro jsi uhodla děj The Ghost Of You....ale jak to opravdu dopadne na to si počkej zitra :)

5 fallen angel fallen angel | Web | 17. prosince 2008 v 19:38 | Reagovat

hehe xDxD beďarník jeden xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama