Pravda a nic míň

23. října 2008 v 19:17 |  Jednorázovky
Další jednorázovka. Je dost dlouhá. Ale líbí se mi. Snad proto, že je zase o něco jiná než ostatní. :) Psala jsem jí s bolavým krkem a unavenýma očima, asi jsem nechcípaná. Tak si jí prosím přečtěte a potěšte mne komentářem. Ty mi hrozně zvedají náladu. :)

Jinak, děkuji všem novým čtenářům. Je to úžasné, vážně díky! A nenápadně poukazuji na to, že mám ještě jednu dodělanou povídku, kterou byste si mohli přečíst. Protože všichni čtou Trosku. Přitom mě k srdíčku víc přirostla Still and All. :)

"Dobrý večer! Vítáme vás u našeho pořadu - Pravdu a nic míň! Dneska budeme mít opravdu zajímavého hosta, pana Gerarda Waye." Zářivě se usmála moderátorka do kamery. "A nyní přivítejme našeho úžasného právníka, který nás vždy zachrání, aby jako obvykle vysvětlil pravidla téhle tvrdé hry."
"Ahoj Sally." Obšťastnil prsatící se blondýnu s mikrofonem ukázkou svých nepřirozené bílých zubů postarší muž s pleškou.
"Tak, Paule, povíš našim divákům, o co jde?"
"Samozřejmě. Jako vždy, i dnes máme zajímavého hosta, který nemá tušení, do jakého pořadu to vlastně jde. Dříve, než nastoupí na scénu, bude mu podáno sérum pravdy. A poté ho vystavíme palbě velmi okořeněných otázek." Holá hlava se mu blýskala v záři reflektorů.
"Ano, to bude určitě něco. Myslíš si, Paule, že nás pan Way zažaluje?"
Lysinka se zakývala. "Nepochybně. Ale znám jeho právníka, chodil se mnou na seminář. Je to idiot. Takže s tím si nemusíš dělat žádné starosti, drahá."
Ne, že by si je Sally vůbec někdy dělala. Vždycky je všichni žalovali a oni pokaždé vyhráli. Už několik hvězd zhaslo díky ní. Byla na sebe pyšná.
"Myslím, že je vše připraveno. Přivítejte Gerarda Waye!" začala tleskat a ze dveří se malátně vypotácela postava muže. Černé vlasy mu padaly do zmatených, roztěkaných očí. "Posaďte se." Ukázala moderátorka na židli. Poslechl a usadil se. Kam se poděl ten zářivý úsměv, který vždy vykouzlil, když na něj mířila kamera?
"Takže začneme. Sedí se vám pohodlně?"
Trochu nervózně se zavrtěl. "Jo, je to fajn." Netušil, co se děje. Jako by byl opilej, ale přitom vše vnímal naprosto jasně.
"Máme na vás pár dotazů."
Jen nepřítomně přikývl.
"Dobrá. Takže první dotaz. Jaké máte na sobě spodní prádlo?" začala Sally s něčím na rozjezd.
"Uh, nó… černé boxerky." Začervenal se. Proč jí to vůbec říká?
"Mohl byste je ukázat?" jakoby nic se zeptala.
"Ehm… nemohl."
"Proč ne?"
Zase zčervenal. "Já se stydím." Připadal si jako nějaký postiženec. Všechna slova, která zatím vypustil z úst, byla hodna tak pětiletého dítěte. Co se děje?
"Ok, nevadí. Další otázka. První sex - s kým, kdy a kde?"
"S Caroline v mých sedmnácti, v garáži."
Vyprskla. "V garáži? Proč proboha v garáži?"
"Nenašli jsme jiné vhodné místo." Nejradši by se někam zahrabal. Ale musel odpovídat. Netušil, co ho k tomu nutí. Jediné, co věděl je, že tohle není jen tak, že to nedopadne dobře a že by měl co nejdřív zmizet.
"A kolik bylo Caroline?"
"Proč vás to zajímá?" pokusil se vzdorovat.
"Řekněte to!" tvrdý příkaz se nedal nesplnit. "25." Zamumlal.
"Tolik? Jak to, že byla o tolik starší, než vy?" propalovala ho moderátorka pohledem.
"No… nikdo jinej se mnou spát nechtěl." Zahrabat nestačí. Proč to řekl? Ne, nechce tady být.
"Já… já už asi půjdu…" zase to znělo jako od naprostého dementa. Proč se na ní nerozkřičí, ať si políbí prdel a neodejde?
"Ale Gerarde, ještě jsme neskončili. Zůstaňte tu, mám na vás spoustu otázek." Zamrkala a on okamžitě vzdal všechny naděje na útěk.
"Takže nám chcete říct, že nikdo, kromě o osm let starší dámy s vámi nechtěl souložit?"
Oh, nenáviděl se za to, že musel odpovídat. "Ano." Vypadalo to, že tahle odpověď Sally uspokojila. Přešla k dalšímu dotazu.
"Máte poměr s Frankem Ierem?"
Bum bác. Málem se skácel ze židle. Cítil, jak celé jeho tělo touží po tom, odpovědět. Jenomže tohle je jejich tajemství! A pokud by ho někdy chtěl prozradit, tak ne v téhle show! Co má kurva dělat?!
"Odpovězte."
Musí se tomu postavit čelem. Když už je to silnější, alespoň u toho nebude působit jako malomocný. "Ano." Podíval se jí do očí a pokusil se vyznít hrdě. Přeci se za Frankieho nebude stydět.
"Strká ti to do prdele?"
Krve by se v něm nedořezal. Tak hnusně to řekla. Skoro si ani nevšiml, že mu začala tykat. Nereagoval. Nechtěl odpovědět, na tuhle otázku ne. Vydrží to.
"Překvapujete mě. Opravdu se držíte. Obvykle se nám tu svěřují s největšími tajnostmi téměř sami od sebe." Sladce se usmála. Zadoufal, že díky jeho silné vůli nebude opakovat tu hnusnou otázku.
"Strká ti to do prdele?" věděla to. Viděla mu na očích, že podruhé už neodolá tomu neuvěřitelně silnému nutkání promluvit.
"Ano." Stejně hrdě. Ne, za to se přece taky nemusí stydět.
"Bolí to?"
Bolestně zavřel oči. Nenáviděl jí. V každém kousku svého sérem prolezlého těla jí nesnášel. Nikdy vůči někomu, nebo něčemu, necítil takový odpor jako vůči ní.
"Nenávidím vás." Zasyčel. Zaskočilo jí to.
"Co prosím?"
"Nenávidím vás." Ucítil, že najednou má maličko navrch. Jí to zřejmě vykolejilo. A jeho tenhle drobný vzdor povzbudil. "Nechci dál pokračovat v tomhle rozhovoru." Zamračil se.
"Jenomže vás se nikdo na nic neptal. Zůstaňte tu sedět a odpovězte divákům na otázku."
"Fajn! Nevím, co jste mi dali, že musím odpovídat, ale když po tom tak toužíte… ano, bolí to. Ale vydržel bych tisíckrát větší bolest, abych mohl na okamžik pocítit to, co následuje. Vsadím se, že vy doma vojíždíte nějakého mladého milence, který vám nemůže nic nabídnout. Nikdy jste nezažila to co já." Ani si nevšiml, že rozrušením vstal ze židle a začal se opírat o stůl.
Odfrkla si. Věděl, že má pravdu. Ignorovala jeho proslov a dál pokračovala.
"Předveďte nám váš orgasmus."
"Cože?!"
"Udělejte to!" přikázala mu. Neměl jí to říkat, teď se naštvala. Proti své vůli se mu vybavila minulá noc. Ne! Přeci tu před kamerou nebude vzdychat jak nějaká děvka! To přece nejde…
"Já…nechci…" supěl.
"Musíte."
Vrtěl hlavou. Tohle neudělá. Tohle prostě ne! Do tváří se mu nahrnula krev, jak v sobě sváděl vnitřní boj. Sally ho obdivovala. Ne, pořád jí víc těšilo mu ubližovat. Jenomže on se bránil. Nikdo se jí nikdy nebránil, vždy ihned podlehli.
"ne…" šeptal a nespouštěl z ní oči.
"Jo…"
Vyhrála to. Ta droga co v něm byla, nebo Sally, bylo jedno která z nich. Musel plnit příkaz. Pomstí se. Krutě se pomstí. Zavřel oči plné bezmoci při náhlém přívalu vzrušení. Jeho tělo se rozhodlo orgasmus nepředvádět… Ale prožít.
Netušila, co ji to popadlo. Snad kvůli tomu, že se na to nemohla nečinně dívat. Snad proto, že nechtěla být jenom divák. Ona to chtěla způsobit. Chtěla ho přivést osobně do toho stavu, ve kterém byl. Do kterého se uvedl zřejmě jenom myšlenkami. Bylo to moc živé. Téměř až viděla jeho nahé tělo, pokryté potem, zmítající se v milostném propletenci. Už dávno vypustila informaci, že tu všude jsou kamery a vše je v přímém vysílání. Mezitím, co byl mimo, přesunula se mu na klín. Začala ho líbat.
Cítil to. Jenomže už nemohl přestat. Nebyl vzrušený fyzicky. Žádné pnutí v kalhotách. Ne, naprosto nevnímal své dnešní tělo a oddával se pouze mysli, která byla plná Franka. Když s posledním sténem otevřel oči a spatřil ty její zavřené nezvykle blízko, vyděsil se. Prudce jí ze sebe shodil, až upadla. Po tvářích mu tiše stékaly drobné slzy, protože ho donutila dělat to nejintimnější, co má. Přemýšlel, jestli jí má kopnout.
Okamžitě svoje myšlenky zavrhl. Je to žena, ty se nekopou, ani když jsou tak nechutně kruté jako tahle. Jenom sledoval, jak si zmateně stoupá na nohy.
"Ještě nějaké dotazy, příkazy, nebo náhlé sexuální touhy?!" vyštěkl.
Bála se ho. Opravdu ji nenávidí. "Ne…" zamumlala a sklopila hlavu, stejně poníženě, jako on na začátku rozhovoru.
"Výborně. Dovolí mi vaše shnilá a odporná existence odejít?"
Otřásla se pod tíhou toho chladného hlasu.
Ztuhle přikývla. Obšťastnil jí posledním pohrdavým pohledem a nasupeně odkráčel do zákulisí. Ponížený, ale s vědomím svého vítězství.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 23. října 2008 v 19:52 | Reagovat

ro bylo vážně zajímavý myslim,že sem nic podobnýho nečetla,ale bylo to moc hezký!!

2 Jannica Jannica | Web | 23. října 2008 v 22:06 | Reagovat

Oh, o tom sem přemýšlela o fyzice... xD To je zlé, chtěla sem to dát do mé rozepsané povídky... to s tim orgasmem... hm hm, teď nevim, jak to vyřešit... budu o tom ještě muset přemejšlet...

Ale jinak tohle bylo drsný! Chudinka Gerardek.. kdyby to byla skutečnost, tak ho mám snad ještě radši, než teď... xD xD

A nebuď nemocná a neměj blbou náladu... já taky neumim špáninu a neházim se marod. Je to jenom psychycký. A určitě to zvlásnem. S tahákem. A ten tvar nebo co to je je strašně moc primitivní, klidně ti to vysvětlim.. A Bi si stačí přečíst....

PS: Mamka po shlédnutí písemky z OV prohlásila, že je Frůž cholerik nebo psychopat... xD xD To je no... A chci ti poslat jeden moooc hezkej Gerardovskej obrázek, ale ty nejsi na skypu. Co s tebou mám dělat?

A četla sem Ghost Of You. To bylo dokonalý. A Učitel sexu.  To už tak dokonalý nebylo. Bylo to smutný, ale ta představa... xD Pak to s tebou musim probrat, do komentu to všechno nejde napsat. No ale tenhle už bude pořádně dlouhej. A nějak mi nefachá komp, takže bůhví, jestli se to vůbec odešle... No ale tak jestli nepřijdeš do čvrt na skype, uvidíme se zejtra ve škole. Pa

3 DareDareDevil DareDareDevil | 24. října 2008 v 10:31 | Reagovat

wow...dobře on...jak s ní zatočil, s krávou jednou prsatou a hlavně blonďatou:-D wow...byl to dobrej nápad

4 cemetery385 cemetery385 | Web | 24. října 2008 v 14:35 | Reagovat

Nevím, co na to říct.

Bylo to...jiné, ale hrozně se mi to líbilo! xD

5 GFMBR GFMBR | Web | 24. října 2008 v 15:46 | Reagovat

neee...to bylo brutalně masakroidní XDD aww kežby to byla pravda...jako ne ten rozhovor to ybch Geemu fakt nepřala aby musel předstírat orgasmus XDDDD jako na te show,ale jako aby byla pravda to že má poměr s FrankemXDDDD hell ale určitě to pravda je XDD muhohaah XDD ale fakt užasná story xDD maš talent XDDD

6 GFMBR GFMBR | Web | 24. října 2008 v 22:56 | Reagovat

hele..nechtěla bys k Frerardu-Fly fly my little bird napsat jako další autor pokračko??? Udělala jsem to tak že každý díl píše někdo jiný tudíš ani tamten jsem nepsala já ;)..takže jestli by ses nemohla nějakého toho dílu ujmout ;)

7 emily.way emily.way | Web | 25. října 2008 v 17:06 | Reagovat

oh,tak to je drsný xD

8 Klaudiqa Klaudiqa | Web | 26. října 2008 v 10:34 | Reagovat

konecne nieco co som este v zivote necitala..:D krasa, dal  jej co proto XD

9 fallen angel fallen angel | Web | 17. prosince 2008 v 19:47 | Reagovat

hehe xD drsný

10 Nicky Way Nicky Way | 8. října 2009 v 21:13 | Reagovat

ty vole...Gerard jí to slušně natřel xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama