Listopad 2008

He?

30. listopadu 2008 v 21:37 About blog
He?

Tak jsem asi vyhrála konkurz na Frerard blogu.
A teď mi nadávejte. Já nevím, jestli mám být ráda.
Jako sem... ale je mi to taky líto. Bojim bojim.
Snad se na mě nevykašlete. Když teď budu psát na tom velkým a profláklým blogu plným nejrůznějších lidí, které třeba nemáte rádi.

Já se bojím.

Kapitola 10.

21. listopadu 2008 v 18:38 Opilej
Zázrak se stal! Volejme sláva a tři dny se radujme, protože jsem napsala pokráčko! Hurá!

Vzdech

17. listopadu 2008 v 13:16 Poezie
Další pokus o poezii. Tentokrát to není přímo báseň... no, přečtěte a uvidíte. Vždycky, když píšu povídky, napadají mě u toho verše. Můj sen je napsat povídku jen ve verších, jako Shakespear. Nikdo by to nečetl, byla by to nuda, ale vždycky mě fascinovalo, jak někdo může najít a poskládat ta správná slova, že to dohromady dává smysl. Třeba se mi to jednou povede.


Omlouvám se

16. listopadu 2008 v 15:36 About blog
Omlouvám se.
Vím, že tahle dvě slova jsou vám na nic a že si jimi ani zadek neutřete, ale měla bych je napsat. Radši několikrát...

Omlouvám se
Omlouvám se
Omlouvám se

Já vím, že nic nebřibývá. Není to tím, že by nebyl čas... Pouze mě napadly dvě nové povídky, které jsem opravdu promyslela a jsem v nich úplně ponořená. Mám děj, rozmyšlené scény a dialogy, dokonce mají i vymyšlený konec. A opravdu se mi líbí.
Jenomže když se můj mozek babrá v nich, nechce se babrat v těch starých. Protože ty vymyšlený moc nejsou. Hlavně Opilec. Netuším, co má být dál, jak to zkončí... Nevím. Kdybyste chtěli, můžete něco navrhnout v komentářích. Já vám pak zbytek povídky věnuju.
U Taxíka něco vymyšlený mám, ale nějak se mi do toho nechce. :/
Jsem v začarovaném kruhu. Ale ty nové povídky jsou vážně super, máte se na co těšit. (já jse tak skromná...)

Snad se k tomu nějak dokopu, ale nečekejte nic slavného. Vždycky je poznat, že to člověka přestává bavit. :/
Ale když vymyslíte nějakou bombu, tak mě to třeba bavit začne. :)

Kapitola 9.

10. listopadu 2008 v 0:03 Opilej
Pardon, je to krátký a o ničem. Vlastně je to tu jen na utišení případného hladu. Ještě musím vymyslet, co se tam bude dít dál... :/

Part 6

8. listopadu 2008 v 22:56 Taxi
Pokráčko je zde... Vaše vytoužené odhalení, které vás stejně určitě zklame. No nic no. :/


Včerejšek, já v konkurzu a já :)

8. listopadu 2008 v 15:03 About blog
Ahojte lidi, jak se máte? Já dobře. :) Včera jsem byla na Fake Tapes (neznáte) v Rock Cafe (pokud žijete v Praze, tak znáte) a byla tam holka, co měla na tričku logo TUA (pokud neznáte, můžete si okamžitě vykopat hrobeček s nápisem - největší mcr pozér :D) a jako předskupina hrála banda, kde zpěvák vypadal ( a naneštěstí se i pohyboval) jako ošklivější, tlustší Gerard s kratšími vlasy a bassák vypadal jako Mikey s jiným xichtem (prostě ho připomínal, ale nebyl mu moc podobnej).Fate Tapes úspěšně pokřtili cédo ( a taky mojí ruku a vlasy) a hráli vážně skvěle. No, a pak jsem potkala vidláka, se kterým jsem kydala hnůj na koňském táboře (Co tam proboha dělal?) a ještě fanouška mého blogu, který mě prosím poznal podle mých fotek. (Jiného blogu, ne tohohle. To by se mi jinak neukazoval.) A byl hrooozně fajn.No nic, prostě jsem jen chtěla říct, že mám na Frerard.blog povídku do konkurzu na spoluautora, tak se mrkněte. :)

Mám štěstí. Budu ráda, když nevyhraju - mám tenhle blog, pár čtenářů a to mi stačí. A když vyhraju, budu ráda, protože být spoluautorka frerard blogu... no, to je prostě super. :) Tak žijte blaze, dneska snad něco přidám. :)
Kdybyste mě náhodou někdy potkali na nějakém koncertě, tak abyste mě poznali. Můžete mi pak třeba jednu vlepit, že nepřidávám pokráčka, nebo naopak mi poblahopřát k tomu, že to minulé pokráčko bylo úplně stupidní. Ale stejně je z téhle fotky prd poznat, takže máte smůlu. :P

Kapitola 8.

6. listopadu 2008 v 16:19 Opilej
Tradá! Tak jste se dočkala, milá dítka. :)

Setkání, pivo a...

4. listopadu 2008 v 0:13 Poezie
Pro velký úspěch mého prvotního pokusu o poezii s Frerard tématikou, napsala jsem další. O něco ostřejší. Já osobně si to teda nepřednáším, ale zpívám. Má to podobou melodii jako písnička škola od sto zvířat.
Jinak, normální písmo je Gerard, kurzíva je Frank. :) Užijte si to.

Máme rádi tatínky...

1. listopadu 2008 v 20:44 Jednorázovky
Klikněte na celý článek až potom, co si přečtete pidi povídku, prosím.
.
Frankie už zase stál u ledničky a luxoval jí.
"Co to papáš?" zeptal jsem se ho dětským hláskem. On se jen ohlédl, ale neodpověděl. Místo toho do sebe nacpal další sýr. Nic jiného nám snad nezbylo.
"Franku, přestaň." Napomenul jsem ho. Vážně to není zas až tak hezký pohled, když váš milenec strká hlavu do lednice a celou jí sní najednou. "Uh….tah jo." Zahuhlal a sednul si.
"Nechtěl bys dneska někam zajít?" usmál jsem se a sedl si vedle něj
"Ne, nemám náladu." Odsekl a odtáhl se. Nechápu to. Poslední dobou je hrozně mrzutý. Jakoby se celý změnil. Posmutněl jsem a přemýšlel, kde je chyba. Moje myšlenky přetrhl Frankie, když prudce vstal a někam odběhl. Udiveně jsem zjistil, že na záchod. Odklopil prkýnko a začal zvracet. Šel jsem k němu a starostlivě mu položil ruku na záda. "Už je to dobrý?"
"J..Jo" otřel si pusu a vypláchl si jí. A najednou mi to došlo. To ne…
"Frankie? Ty jsi bulimik?" jak hrozně to slovo znělo. Nevypadal na to, naopak bych řekl, že za poslední dobu dost přibral, ale to jeho přežírání a následné občasné zvracení nemělo jiné vysvětlení.
Zavrtěl hlavou a trochu se uchechtl. "Ne, to nejsem."
"Tak co ti je!"
Zvedl ke mně oči a nervózně si skousl ret. "Jsem těhotný."