Part 8

2. ledna 2009 v 21:42 |  Taxi
Omlouvám se, že je to tak pozdě. Důvod si můžete přečíst na mym blogu (frerardik.blog.cz), nechce se mi to vypisovat... Prostě sem měla problémy s netem...

Tak teď čtěte.. :)) A zkomentujte....


"Konečně změna!" Frank doslova skočil na postel a rozvalil se.
Zamyšleně jsem si prohlížel pokoj. Byla tu jen jedna velká, asi manželská, postel. Snad se vejdeme… Při představě, že spím s Frankem v jedné posteli mě polilo zvláštní horko. Musel jsem se trochu zaculit.
Sedl jsem si na pohovku a koukal na Franka, který teď ležel na zádech s rukama za hlavou a prohlížel si špinavý strop. Sledoval jsem, jak se mu hrudník zvedá nahoru a dolů, dech měl možná trošku zrychlený. Občas se zavrtěl, kousek trika se mu vyhrnul nad boky a tím odhalil kus jeho bledé hladké kůže.
Zatřepal jsem hlavou, abych přestal mít nemravné myšlenky. Je to jenom můj zákazník, jako všichni ostatní. Jo, jenže s tímhle cestuji už několik dnů. A navíc je nádherný.
Pootočil hlavu směrem ke mně a naše pohledy se střetly. Dívali jsme si do očí a usmívali se na sebe. Koukal na mě tak jinak, než většina lidí, se kterými jsem se setkal.
Jemně se kousl do rtu a zatvářil se zamyšleně. Pak vstal a protáhl se, takže se mu triko vyhrnulo až nad pupík. Všiml jsem si, že má krásné tetování. Slušelo mu.
Asi si všiml, kam koukám a roztomile se začervenal. Odešel z místnosti.
Chvíli jsem tam jen tak zíral do míst, kde předtím stál. Znova jsem si v myšlenkách prohlížel jeho dokonalé tělo. Hrozně se mi líbí…
Bezmyšlenkovitě jsem zamířil do koupelny. Chtěl jsem si jít brzy lehnout, zmáhala mě únava. Prudce jsem rozrazil dveře a v tu chvíli jsem zůstal stát jako opařený.
Viděl jsem Franka. Jak se sprchuje. Neměl ani zatažený závěs, prostě tam stál nahý, zády ke mně a nevšiml si mě. Nemohl jsem popadnout dech. Připadal mi krásný. To, jak se mu hýbaly svaly na zádech a pažích, když zvedl ruce, aby si mohl nanést šampón do vlasů. Přejížděl jsem pohledem od bledého zátylku, přes pevný zadeček až po krásně tvarované nohy. Mohl jsem na něm oči nechat.
Teď se najednou ohlédl přes rameno. Když mě spatřil, tlumeně vykřikl.
"G-Gee!" otočil se úplně a já mu pohlédl přímo do rozkroku. Rychle jsem se vzpamatoval a díval se mu zase do očí. "C-co tu kurva děláš?!"
"Uhm…" nemohl jsem najít slova. Nebyl jsem schopen něco říct. "Promiň… já…"
Znova mi pohled zabloudil k jeho mužství. Začínal jsem mít v kalhotách pořádně těsno. Byl jsem jako zmagnetizovaný a stále jsem hleděl jenom tam.
Najednou jsem si všiml, že začíná mít problém. Pomalu se mu zvedal a Frank si rychle zakryl rozkrok rukama.
Ani jsem si neuvědomil, co dělám, a postoupil jsem dál do koupelny. Zavřel jsem za sebou dveře.
"Gerarde-" chtěl něco říct, ale zarazil se, když si všiml, že se svlékám. Sundal jsem si tričko a teď jsem zápasil se svým páskem. Nešlo mi to, ruce se mi klepaly. Stále jsem koukal Frankovi do očí, jeho vyděšený výraz se přeměnil na perverzní. Usmíval se, takže jsem zase pocítil v žaludku to známé chvění.
"Franku, jsi dokonalej." zamumlal jsem a vlezl k němu do sprchy. Voda byla horká, lemovala každičký centimetr jeho vypracovaného těla. Opatrně jsem se dotkl jeho ramene, jako bych se snad bál, že se mi to všechno jenom zdá.
Stáli jsme tam nazí naproti sobě a jenom si koukali do očí. Usmívali jsme se na sebe. Najednou si Frankie stoupl na špičky, aby mne mohl políbit. Obmotal jsem mu ruce kolem pasu a vklouzl jsem mu jazykem do úst. Polibek to byl intenzivní a vášnivý. Frankovy dlaně mi jezdily v mokrých vlasech, pak sestoupily níž a prohledávaly moje záda. Vzdychl jsem mu do úst, když mě na páteři jemně škrábl.
Posunul své polibky níž na krk. Začal mě jemně sát a já se opřel zády o studenou stěnu. Cítil jsem jeho obratné prsty, jak kloužou po mých bocích směrem nahoru, jemně mi ťapkal po hrudníku a najednou vzal mezi prsty jednu mou bradavku. Hlasitě jsem zasténal, kdyby to šlo, asi bych zaryl nehty do dlaždiček. Jeho dlaň bez varování sevřela mou erekci. Křečovitě jsem zavřel oči a čekal, co bude dál. Cítil jsem něco studeného. Podíval jsem se tedy dolů a zjistil jsem, že po mě roztírá sprchový gel. Nejdřív jsem nechápal proč, pak mi ale došlo, co by chtěl. Koukal mi při tom do očí a usmíval se.
Jemně jsem se mu vysmekl, otočil ho a natiskl ho na protější stěnu. Opřel se o ni rukama a trochu se ohnul v pase. Přitiskl jsem se na jeho záda a snažil jsem se srovnat svůj dech s tím jeho. Cítil jsem, jak se chvěje vzrušením.
"Frankie…" zašeptal jsem. "Asi… asi se mi líbíš víc, než by se mělo…"
Trošku pootočil hlavu a já se naklonil, abychom si viděli do očí. "Gee," vydechl, na tváři znova ten nejnádhernější úsměv na světě. "Já myslím, že tě asi miluju." Krátce se zasmál. "Fakt už nemám v hlavě nic jinýho než tebe."
Objal jsem ho kolem pasu a začal ho něžně líbat na krk. Bylo úžasné cítit tu blízkost našich těl.
"Můžu?" krátce jsem vydechl a vzápětí ho kousl do ucha. Zasténal, když jsem se svou erekcí třel o jeho zadeček. Bez váhání kývl a více roztáhl nohy.
Začal jsem pomalu vnikat. Roztřásl se a já nevěděl, jestli vzrušením nebo bolestí. Snažil jsem se být co nejopatrnější, přesto jsem ale cítil, jak ho násilím roztahuju. Konečně jsem byl nadoraz. Polila mě vlna rozkoše a oba jsme najednou zasténali.
Začal jsem se v něm pomalu pohybovat a rajcovalo mě, jak bolestně kňučel. Po chvíli se to ale přeměnilo na vzdychání mého jména, zrychloval jsem a zároveň ho líbal po páteři a za krkem. Své ruce jsem obmotal kolem jeho horkého těla a přidržoval si ho, protože se celý třásl. Cítil jsem něco nepopsatelně krásného.
Oba jsme se brzo udělali. Křičeli jsme svá jména v přívalu rozkoše a extáze, zavřel jsem oči a nevnímal nic jiného, než tu kouzelnou chvilku. Sténal jsem mu přímo do ucha, objímal jsem ho kolem bříška a snažil jsem se mu být co nejblíže. Udělali jsme se společně.
Frankie se pomalu otočil a hleděl mi upřeně do očí. Hrudník se mu zrychleně zvedal nahoru a dolů, ústa měl přivřená a v očích se mu odrážela láska. Padnul mi kolem krku a objímal mě, líbal mě na tváře a tím náhlým projevem radosti mi dokazoval, jak moc se mu to líbilo.
"Bylo to krásný," zavrněl mi do ucha.
"Ty jsi krásný," opravil jsem ho a dal mu sladkou pusu na nos.
Natáhl jsem ruku a otočil kohoutkem od sprchy, protože mi voda už lezla krkem a to do slova. Frankie mezitím vzal veliký ručník a přehodil mi ho přes ramena. Začali jsme oba drkotat zuby z náhlého přívalu zimy.
Frank mě chytil za ruku, sesbíral ze země naše oblečení a odvlekl mě do pokoje. Nevěděl jsem, proč mě pořád drží, ale líbilo se mi to. Měl jsem tak pocit, že je mi stále na blízku.
Oba jsme si lehli do postele a bylo nám jedno, že jsme ještě celí mokří a zmáčíme si peřiny. Přitulil se ke mně a já kolem jeho těla obmotal ruce, tiskl jsem si ho na sebe a s připitomělým úsměvem jsem zabořil obličej do jeho voňavých vlasů. Zavřel jsem oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 2. ledna 2009 v 22:57 | Reagovat

Nádherný! Konečně něco na čtení!

2 JajPi JajPi | Web | 3. ledna 2009 v 10:18 | Reagovat

Wow.. Představa Franka ve sprše.. hmm..xD

3 Laivine Laivine | 4. ledna 2009 v 1:47 | Reagovat

Bože, proč mi to děláš???

SPRCHA! MILUJU TO! AAACH!

Já se asi zase udělala... Pokaždě, když je to ve sprše, tak je to nejdokonalejší. Nejvíc když je to ve sprše od tebe.

Jani, umíš perfektně popsat sex ve sprše.

Můj první sex bude ve sprše!

Ok, to ne, ale určitě to musím někdy vyzkoušet, protože jen z té přwdstavy jsem úplně mrtvá a když to čtu, tak se celá klepu.

Udělalas mi opravdovou radost! Díky ti!

Sprcháááá!

Miluju sprchu!

Sprchááá!

Och bože.

Sbohem, odcházím do koupelny, mé nejoblíbenější místnosti. Bůh žehnej dlaždičkám.

4 Laivine Laivine | 4. ledna 2009 v 1:48 | Reagovat

S

P

R

C

H

Á

!

5 fallen angel fallen angel | Web | 4. ledna 2009 v 12:50 | Reagovat

oujé x)

dokonalý

úplně!

6 Maggee Maggee | E-mail | Web | 7. ledna 2009 v 20:28 | Reagovat

dokonalost...s Laivine se schodnu...miluju když je to zrovna ve sprše...uhh...v koupelně se dá  dělat hodně věcí...mno radši mlčim...

7 JajPi JajPi | Web | 23. února 2009 v 11:57 | Reagovat

hele.. bude někdy další díl? :D:D:D

8 Jannica Jannica | Web | 4. března 2009 v 0:06 | Reagovat

To je dobrá otázka :D Asi bych se měla omluvit... omlouvám se...

Ono je hrozně těžký se vcítit do příběhu, který jsem nevymýšlela sama. Nevím, jak to má pokračovat, nemám žádnou představu... Chybí mi to zapálení, co mám u svých příběhů :(

Pokusím se něco sepsat, ale nic nezaručuju.,.

Snad chápete...

9 JajPi JajPi | Web | 5. března 2009 v 18:41 | Reagovat

áááááááááá juchúúú, no to si piš, že na něco příjdeš, protože já se hrrrozně těším +)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama