Childish Love 4

24. března 2009 v 15:10 |  Childish love
Brzy na to jsem měl narozeniny. Hrozně jsem se na ně těšil. Vždycky jsem dostal dort a nějaké dárky a mohl jsem si dělat, co jsem chtěl. Ale bál jsem se, že na to Gerard zapomene. Už dneska jsem je totiž měl. Gerard byl ještě v posteli. Většinou vstávám dřív než on. Chodím se koukat na pohádky, co dávají ráno v televizi, ale dneska mám narozeniny a nechci, aby je zaspal.


"Gerarde…" pokusil jsem se na něj promluvit. Už jsem stál u jeho postele. Vypadal jako nahatý, ale já věděl, že má ještě takový upnutý slipy s nohavičkami, co se jim říká boxerky. Je to vtipné, vždycky jsem si myslel, že boxerky jsou ženy boxerů. Takže tohle spodní prádlo zřejmě nosí manželky boxerů a podle nich se to jmenuje. Jenomže proč je pak nosí Gerard, když je to dámské spodní prádlo? Někdy se ho na to musím zeptat. "Gee!" zvýšil jsem hlas a trochu jím zatřásl.
"Mrrrmr." Zamručel a převalil se na druhý bok. Povzdechl jsem si a vlezl si k němu do postele. Sedl jsem si na něj obkročmo, jako kdyby to byl můj koníček. "Gerarde, hyjé!" zařval jsem. On leknutím nadskočil, čímž mě ze sebe shodil.

"Frankie… co děláš… Nestalo se ti nic?" zamumlal rozespale.

"Ne… Jen jsem se lekl." Řekl jsem a vyškrábal se na něj zpátky. Už zase si mě divně prohlížel. Tak zaujatě. "Mám hezké pyžamko, že jo?" usmál jsem se na něj, protože mi na něj koukal.

"Moc hezké." Ušklíbl se a dál na mě zíral. Cítil jsem, jak mě něco tlačí, tak jsem si poposedl. A Gerard vydal divný zvuk.

"Co je?" nechápal jsem.

"Nic… uf… jen, Frankie, prosím tě slez." Trochu se zamračil. Jenomže mě se ten zvuk, co vydal, hrozně líbil. Zase jsem se nadzvedl a dosedl. A znova!

"Frankie…" zaprotestoval, ale já poznal, že se mu to líbí. Bylo to zvláštní, něco mě tlačilo pořád víc.

"Co to je?" stoupnul jsem si a podíval se dolů. Gerardovi boxerky byly nějaké podivné. Měly tam bouli. "Ty ses bouchl?" ukázal jsem dolů. Jen tiše zaklel.

"To se neříká." Upozornil jsem ho, protože řekl sprosté slovo.

"Omlouvám se." Neodpověděl mi však, jestli se bouchl, nebo ne. Už jsem se neptal.
"Dneska mám narozeniny!" zařval jsem vesele.

"Já vím. Myslel sis, že bych mohl zapomenout?" usmál se na mě. Já rychle zavrtěl hlavou, i když ve skutečnosti jsem si to myslel.

"Chtěl bys do kina?"

Chvilku jsem přemýšlel. V kině jsem byl jednou. Už si to moc nepamatuju, ale vím, že se mi to ohromně líbilo a že tam byla tma a přede mnou lítaly pohyblivé postavičky a dělali srandovní věci.

"Jo, to by bylo vážně super!" souhlasil jsem a objal ho. Objímal jsem ho často, protože jsem poznal, že Gerardovi to dělalo ještě hezčí pocit, než ostatním, když jsem je objímal.

"Tak se obleč, brzy vyrážíme. Vyčistil sis zuby?"

"Jo, jasně." Přikývl jsem.

"Kecko. Mazej!" z legrace udělal, jako by mě chtěl plácnout přes zadek a já vypískl a utíkal do koupelny. Čištění zubů jsem nesnášel, ale musel jsem to udělat. Gee se brzo připojil. Jak jsme si společně čistili zuby, tak jsme se na sebe v zrcadle šklebili.

Brzy už jsme byli oba dva připravení. Gerard nás tam dovezl autem. Vystoupili jsme před velikananánským domem, na kterém bylo plno reklam a chodilo tam plno lidí. Gerard mě chytil za ruku, abych se neztratil. Chytal mě za ruku často, měl o mě asi strach. Ale já si ho hlídal.

"Tak, na co bys chtěl jít? Dávají Hledá se Nemo, Malou mořskou vílu anebo Toma a Jerryho."

"Toma a Jerryho!" řekl jsem mu, protože je mám opravdu hrozně moc moc moc rád. Nejradši mám Jerryho, protože je chytrý, skoro jako já, a vždycky Toma převeze.

"Ok. Tak jdeme koupit popkorn a hurá na to!" udělal na mě legrační obličej. Dovolil mi vybrat si popkorn, jaký chci. Měli tam slanej, sýrovej, šunko-sírovej a pak sladkej. Poprosil jsem o sladkej, moc se mi líbilo, jak byl barevný. Pak jsme odešli do sálu. Byla to taková obří místnost, kam by se vešlo stádo slonů, a jedna zeď byla bílá. Byla tam tma. Chvilku jsme po sobě s Geem házeli popkorn, ale pak už začal film a my se utišili. Gerard mě zase chytil za ruku. Chtěl jsem mu říct, že tady se ztratit nemůžu, ale nechtěl jsem ho rušit, protože vypadal, že se mu Tom a Jerry líbí skoro víc, než mě.


Po náročném dni jsme se vrátili domů. Kromě kina jsme byli v hračkářství, kde jsem si vybral dárek, pak ještě v cukrárně na dortu a na kolotočích. Strašně se mi to líbilo, ale byl jsem hrozně unavený. Skoro jsem usínal. Gee mě držel v náručí a já mu klimbal na rameni. Ještě jsem vnímal, jak mě položil na svou postel a lehl si vedle mě.

"Mmmm." Zamručel jsem a přitulil se k němu. Měl jsem Gerarda opravdu moc moc rád. Asi nejvíc rád ze všeho na světě. A on mě měl taky rád a asi taky nejvíc. Tak jsem se k němu přitulil, zavrtal jsem hlavu do jeho ramene a byl opatrný na bouli, co měl v boxerkách, protože by ho to mohlo bolet a to já nechtěl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama