Zápisky starého ochlasty 11

26. dubna 2009 v 1:07 |  Zápisky starého ochlasty
Ne ne ne ne ne ne a NE! Rozbil se mi kávovar! Co jsem komu udělal? Já na nový nemám! A chodit si kupovat kafe do starbucks? Za prvé jsem tam něco ukradl z té kasy a můžou si mě pamatovat, ale hlavně - na to taky nemám. Budu muset jít za Mikeym. Miluje psy, takže mu ukážu Alexe, povyprávím mu, jak mu chudáčkovi umřela panička a jak jsem se ho obětavě ujal, i když nemám ani na kafe a uprosím ho, ať mi půjčí. Ale tentokrát bych mu to doopravdy vrátil, nemá se čeho bát.


Jenomže nevím, co do té doby budu dělat. Bez kafe… Dneska je víkend, takže ani do práce nemůžu. A díky Alexíkovi nefunguje televize. Nezbývá mi nic jiného než pokračovat v mém příběhu, který jakoby ani nebyl můj. Jako bych vyprávěl minulost někoho jiného. Zdá se to všechno být tak dávno…

Zůstal jsem u Franka. Z počátku jsem byl opravdu nervózní. Měl jsem tendenci na všechno se ptát.

Můžu jít na záchod?

Můžu sníst tohle jablko?

Můžu použít ten růžový ručník?

Když na mě Frank začal hystericky ječet, že jestli se ho ještě na něco zeptám, uškrtí mě, tak jsem přestal. Místo otázek jsem mu to jen oznamoval, aby mě mohl kdykoliv zastavit.

Já jdu na záchod.

Sním tohle jablko.

Půjčím si tvůj růžový ručník.

Frankově psychice tahle změna moc neprospěla. Jenomže já si pořád připadal jako návštěva, co se zdržela přes noc. Byl jsem jako prkno, ztuhlý, neschopný se uvolnit. A mezi mnou a ním se nic nedělo. Žádná další pusa. Jen jsem na něj občas nevědomky zíral, stejně jako on na mě. Oba dva jsme si chtěli ten polibek hrozně moc zopakovat, ale jakoby mezi námi byla nějaká zeď. Bydlel jsem u něj týden, když se to stalo. Frank chodil přes den samozřejmě do práce. Pracoval v nějaké firmě, co vyráběla reklamy. Nevím přesně, co tam dělal, nikdy jsem se ho na to neptal. Mě tehdy připadalo zbytečné pracovat, když jsem se mohl přiživovat na Frankově výdělku. Ten den odpoledne, jsem byl doma sám a nudil jsem se. Řekl jsem si, jaká legrace by mohla být, kdybych měl po ruce alkohol. Frank je ujetej, je to vegetarián a pije jen čistou vodu. Alkohol pouze o svátcích. Jedinou láhev šampáňa, co u sebe měl, jsem vypil hned druhý den. Moc dlouho jsem se nerozmýšlel, prostě jsem popadl pár věcí, co by mohly mít nějakou cenu a prodal jsem je v bazaru, značně pod cenou. Za prachy jsem nakoupil železné zásoby piva. Ty jsem rychle dopravil domů, schoval je pod postel, za květináče a do mého šuplíku s prádlem, otevřel si jedno a začal se trochu bavit. Tehdy bohužel, dnes však už vím, že bohudík, se Frank vrátil dřív, než jsem se stačil opít.

"Ahoj." Houkl a zhroutil se do křesla.

"Copak copak?" sedl jsem si vedle něj. Frank se mračil a očima provrtával stolek před sebou.

"Jeden idiot zkurvenej, kterej je můj kolega, mě obvinil, že jsem mu ukradl nápad. Přitom je to směšné. On si vymyslel nějakého veselého bobra, takovouhle sračku bych vážně nikdy nekopíroval! Já měl solidní návrh a on mi jenom záviděl, kretén!" rozohnil se.

"Uhm… a na co je to reklama?" když jsem totiž uslyšel slova veselý bobr, začala moje fantazie naplno pracovat. To byl taky důvod, proč jsem se k intimnějšímu kontaktu s ním neměl. Stále jsem se považoval převážně za heterosexuála.

"Na zubní pastu."

No, nebyl to ten veselý bobr, kterého jsem měl na mysli.

"To je mi líto. A šéf mu věří?"

"Prej to prošetří." Ucedil a pak se na mě podíval. Těch pár okamžiků, kdy jsme si hleděli do očí, mě pokaždé vyvedlo z rovnováhy. Nevěděl jsem, čím to je, čím jsou ty jeho oči, ty jeho pohledy tak zvláštní, ale mě se z nich podlamovala kolena. Nevydržel jsem to a políbil ho. Byl snad ještě překvapenější než já, když mě tenkrát políbil poprvé. Začal jsem se mu jazykem dobývat do úst, rukama jsem si ho přitáhl co nejvíc k sobě a hladil ho po zádech. A on mi pak nevědomky položil ruku do klína.

Nikdy jsem předtím nebyl tak vzrušený jako tehdy. Žádný veselý bobr mě nikdy tolik nerozrajcoval, jako nevinný dotek jeho ruky. Začal jsem být divočejší. Líbal jsem ho tvrdě a moje ruka zabloudila pod jeho tričko.

"Gerarde…" vzdychl. Nikdo nikdy nevyslovil moje jméno tak nádherně. Položil jsem ho na sedačku a chtěl si na něj lehnout, když mě zastavil. "Počkej."

Zmateně jsem na něj koukal, s pulzující erekcí schovanou v kalhotách a naplněný chtíčem. "Co?"
"Já jen… neměli bychom to uspěchat."

"Uh… aha, tak dobře." Opatrně jsem z něho slezl. V tu chvíli mě to opravdu mrzelo, ale vím, že Frankie měl pravdu. Kdyby mě nezarazil a já bych pokračoval, pokazilo by se to. Pamatuju si, že jsem ho chtěl obdařit nějakou poznámkou o tom, že u něj bydlím a že už jsem ho jednou kouřil a že to tahle stejně nezachrání, ale udržel jsem se.

Frankie se po chvilce ticha omluvil a odešel. Nevěděl jsem kam, ale sám jsem si potřeboval ulevit, protože ač jsem myslel na sebevíc nechutnou věc, moje mužství se neklidnilo. Zvedl jsem se a našel záchod. Jenomže dřív, než jsem stihl otevřít dveře, jsem zaslechl vzdechy. Frankie se tam zrovna dělal.

"Kurva fix, a navzájem se udělat nemůžeme." Zanadával jsem si potichu. Chtěl jsem najít jinou vhodnou místnost, ale nedalo mi to. Přitiskl jsem ucho na dveře a poslouchal. Netrvalo dlouho, než mě samotnému unikl tlumený stén a já se začal honit přímo tam, za doprovodu jeho nádherných vzdechů. Nebyly jsme od sebe dál než 2 metry. Dělilo nás jenom tenké dřevo dveří, a přesto jsme prožívali vyvrcholení každý sám, s tím druhým jen ve svých představách.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 GFMBR GFMBR | Web | 3. května 2009 v 1:44 | Reagovat

Stejně je to spycho jak se tak rychle dokáže stát s udajného heterosexuála homosexuál :D:D:D mám pocit že by to nešlo, ale je to jak jinak než užasný díl ;)

2 Nicky Way Nicky Way | 24. září 2009 v 17:48 | Reagovat

miluju tohle story...ty Gerardovi hemzy jsou fakt něco xD

3 Crash Queen Crash Queen | 10. května 2012 v 10:28 | Reagovat

ehm ehm :DDD stavím sa že frank otvorí dveree :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama