Zápisky starého ochlasty 13

26. dubna 2009 v 1:13 |  Zápisky starého ochlasty
Začal jsem ho vášnivě líbat na rty a pomalu ho strkal směrem k ložnici. Nebránil se a vše mi opětoval. Za chvilku jsme oba dva leželi v posteli a navzájem se svlékali. Bylo úžasné, odhalovat postupně jeho tělo. Nikdy jsem ho nahého neviděl. Už jen v boxerkách jsem se obličejem mazlil s jeho tetováními a objížděl jazykem vlaštovičky. Frank jen odevzdaně vzdychal. Hrozně se mi to líbilo. Bylo to úplně jiné, než se ženami. Nikdy jsem nebyl tolik vzrušený.


Když Frankie bez varování přirazil a naše rozkroky se srazily, myslel jsem, že jsem v nebi. Zaskučeli jsme a dál se mazlili jako smyslů zbavení. Laskal mi bradavky a já slastně zakláněl hlavu. Klidně bych celou noc dělal jenom tohle, ale Frankie toužil po něčem víc. Vyčetl jsem mu to z očí. Nadrženě si stáhl trenýrky.

Rozhodně se neměl za co stydět, ale mě jeho přirození neuchvacovalo. Najednou jsem dostal strach. Nikdy jsem nic neměl s mužem a nikdy jsem neměl tak blízko u sebe cizí erekci. Nechal jsem se vést srdcem a přejel mu po ní rukou. Jeho hlasité zasténání mi prozradilo, že jsem to udělal správně. Povalil mě na postel a pomalu mi stáhl boxerky.

"Frankie…" zamumlal jsem, když jsme leželi úplně nazí na sobě, jeho rozkrok na mém a on mě něžně líbal.

"Ano?"

"Já… se bojím." Přiznal jsem a začal se červenat.

"Nemáš čeho. Gee… Kdybys chtěl přestat, tak řekni. Kdykoliv." Podíval se mi do očí a povzbudivě se usmál. A já věděl, že nikdy neřeknu, aby toho nechal. Jeho oči, naplněné touhou, vášní a chtíčem po tom volaly. Nebyl bych schopen mu to odepřít, i kdyby mi to bylo sebevíc nepříjemné. Hraně jsem mu úsměv oplatil, i když uvnitř jsem byl podivně stažený. On však nespěchal. Postupně jsem se zase uvolnil, když mě jeho paže hladily a jeho rty líbali po celém těle. Skoro jsem si ani nevšiml, že mi jemně roztáhl nohy od sebe. Až když mě začal líbat na vnitřní stranu stehen. Pak přestal a podíval se na mě. "Můžu?"

"Uhm… Bude to hodně bolet?" zněl jsem dětinsky a možná i směšně, ale já se opravdu bál.

"Bude to bolet, ale hodně ne. Věř mi, stojí to za to. Kdykoliv mě můžeš zastavit, ano?"

"Dobře." Přikývl jsem. Frankie mě políbil a já ucítil, jak se do mě dostává jeho prst. Nebolelo to, ale přišlo mi to nepříjemné. Byl to tak nezvyklý pocit… Začal jím jemně pohybovat a mě se to začalo líbit. Postupně přidával prsty a roztahoval mě. Sykl jsem, když jimi ve mně zastřihal, ale bolest zase rychle odezněla.

Vyndal ruku a přiblížil se. Cítil jsem jeho mužství na zadku a zase se lehce stáhl. Když se do mě pomalu dostával, vyjekl jsem bolestí a on se zastavil.

"Gerarde, jestli chceš…"

"Kurva dělej už!" zařval jsem a přerušil ho. Opravdu mě to bolelo, zároveň jsem byl neskutečně vzrušený skutečností, že je ve mně a nebyl jsem schopen vnímat, co mi říká. Jen jsem ho chytil za ramena a zaryl mu nehty do kůže. Po chvilce pokračoval, až byl ve mně úplně celý. Stáhl jsem se bolestí a v duchu si nadával, že jsem to vyprovokoval už teď. S lubrikantem by to určitě bylo příjemnější.

"Gerarde, uvolni se."

"Když já…" plačtivě jsem začal protestovat, ale on mě umlčil polibkem. "Gee…" vzdychal mi do ucha. "Jsi tak hrozně úzký." Slastně zamumlal. Celý se chvěl touhou přirazit, ale držel se.

"To proto to tak bolí?"

"Stačí se uvolnit." Hladil mě po těle a líbal. Kapičky potu mu stékaly po nahých zádech. Věděl jsem, že už to moc dlouho nevydrží. "Můžeš." Zamumlal jsem a chytil se prostěradla.

S hlasitým vzdycháním přirazil, zaklonil hlavu a zavřel oči. Potlačil jsem veškeré projevy bolesti. Nechtěl jsem ho zklamat tím, že by poznal, že se mi to nelíbí. Chvilku počkal a pak znova. Tentokrát však byla bolest přebyta něčím jiným. Jakoby zasáhl nějaký bod. Něco ve mně explodovalo a já byl smeten obrovskou vlnou slastí a vášně. Nahlas jsem zasténal a z úst mi uniklo Frankieho jméno. "Udělej to znova!" naléhal jsem na něj. Při dalším přírazu jsem se celý prohnul. Na bolest jsem už dávno zapomněl, byl tu jen on a vášeň. Pánví jsem šel proti jeho přírazům a s každým jsem vzdychal hlasitěji. Bylo mi jedno, jestli to uslyší celá chodba, celý dům, ulice, město, svět. Nebyl jsem schopen vnímat nic jiného. Bylo to tak úžasné, tak nepoznané, odzbrojující. Společně jsme se přibližovali k vrcholu. Frankie zrychlil, jeho tempo bylo snad až závratné a já jsem stěží popadal dech. Pevně jsem se ho držel a on mi rukama obtahoval linie mého těla. Když jeho dlaň zabloudila k mé erekci a párkrát po ní přejela, nevydržel jsem to. S posledním, nejsilnější přírazem jsem zakřičel jeho jméno. Síla orgasmu mě povalila, pohltila. Nevím, jak dlouho to trvalo, snad pár sekund, minut, hodin. Jako bych se vznášel mezi nebem a zemí. Z dálky jsem slyšel Frankieho hlasité projevy. Věděl jsem, že on prožívá to samé a to mě vyneslo ještě výš. Se zavřenýma očima a s těžkým oddechováním jsem se vrátil zpět do mého znaveného a zpoceného těla, které stále ještě bylo spojeno s Frankovým. Ležel mi na hrudi a popadal dech. "Taky tě miluju." Zašeptal tiše, jakoby nechtěl narušit to kouzlo, které bylo kolem nás.

Usmál jsem se a naposledy vzdychl, když ze mně vystoupil. Schoulil se u mě a já ho objal. Společně jsme usnuli, s vědomím, že jsme právě prožili ty nejkrásnější chvíle v našem životě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 GFMBR GFMBR | Web | 3. května 2009 v 1:58 | Reagovat

jdu na další ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama